/Dopravné od 29,- Kč/ /nad 1000,- Kč ZDARMA/ /více info zde/

#JezteDobreTuky
Přihlášení
UMÍCHALI JSME GHÍTELU®

GHÍTELA®

Oříšková pomazánka
z prémiových ingrediencí

Ghítela texty
Slazeno medem ikona
Slazeno medem
Bez palmového oleje ikona
Bez palmového oleje
Jedinečná receptura ikona
Jedinečná receptura

Co je Ghítela®

Ghítela® je alternativa oblíbené pomazánky. Obsahuje pouze základní suroviny prémiové kvality a díky přidanému ghí je krémové konzistence. Slazená je medem. Základem jsou ořechová másla a přidané je pouze kakao pro barvu (ne vždy) a vanilka pro vůni.

Arašídová je sametově hebká, chutná jako nugát. Arašídy sice nejsou ořechy, ale v našich krajích je za „oříšky“ považujeme. Celá tato Ghítela® je v BIO kvalitě.

Lískooříšková se chutí nejvíc přibližuje již zmiňované známe pomazánce. Milují ji hlavně děti. S čistým svědomím jim ji dejte. Ani tato Ghítela® neobsahuje přidaný cukr, ani laktózu a lepek.

Mandlová s kávou neboli MANKA je svou chutí výjimečná. Drcená pražená kávová zrna s jemným mandlovým máslem, mírně sladká a křupavá. Zamilovali si ji hlavně kávomilci.

Kokos a kešu neboli KOKEŠ je nejjemnější, připomíná vánoční kokosové kuličky. Rozplývá se na jazyku a je nebezpečná, sníte ji na posezení jako nic.

Ghítela a její ingredience

Registruj se a získej výhody

Chcete dopravu za půlku, informace z první ruky nebo objednávku na jeden klik?

Proč Ghítelu?®

Všechny Ghítely® jsou nejlepší jen tak na lžičku. To koneckonců poznáte, jakmile malou skleničku otevřete. Kdo má problém s tím, že jí je stále málo, pro toho máme velké litrové balení.

Ghítela® je ale skvělá i jako krém např. do sušenek, na palačinky, lívance nebo wafle. Přidejte lžíci do své ranní kaše, mažte dětem na toust, nebo do ní máčejte nakrájené ovoce.

Ghítela® má trvanlivost 7 měsíců a nepatří do ledničky. Přesto si ji nešetřete a tenhle milý hřích si užijte s čistým svědomím.

Kdo chce ochutnat všechny najednou, nabízíme menší skleničky v dárkové krabičce. Co myslíte, není to ideální dárek?

Ghítela liskooříšková a lískové oříšky
NEWSLETTER
ODEBÍREJTE GHÍČKOVINY

Zásady ochrany osobních údajů

© 2024 České ghíčko, s.r.o.
by Media Heroes X Studio Družba