Berenika | České ghíčko

/Dopravné od 29,- Kč/ /nad 1000,- Kč ZDARMA/ /více info zde/

#JezteDobreTuky
Přihlášení
Děkujeme
Děkujeme
#Ghíčkopomáhá

Díky Vám

jsme tento rok vybrali

0

Berenika o.p.s

Spolupráce s Berenikou vznikla velice spontánně Věděli jsme, že chceme nějak pomáhat. To, že my se máme dobře, máme dostatek a daří se nám, chceme poslat dál. Potřebných je moc, a tak jsme nepřemýšleli moc dlouho a rozhlédli jsme se v nejbližším okolí.

A tady ve Vysokém Mýtě sídlí právě Berenika o.p.s. Jsou báječní a neskuteční! Skvělý tým v čele s paní Řehákovou se stará o hendikepované klienty. Provozují denní stacionář, chráněné bydlení, odlehčovací služby, kavárnu. A protože se nyní škrtá ve financování všechno, co nepřináší státu zpátky peníze, tak v Berenice nevědí, jak bude vypadat jejich rozpočet na další období. Když vidíme jejich nadšení, optimismus a neuvěřitelné nasazení, nechceme je v tom nechat.

Berenika děkujeme Ghíčko

JAK TO FUNGUJE?

Ghíčko - příspěvěk ze sklenice

Z každé prodané sklenice na našem e-shopu dáme Berenice 1 Kč

V loňském roce jsme prodávali půllitrové sklenice ghíčka a 50-100 Kč z každé z nich šlo právě Berenice. A předali jsme jim skoro 90 tisíc! A to už je pěkná částka. Věřím, že letos to určitě bude ještě víc.
Jsme za to, že naše společnost je jen tak silná, jak se dokáže postarat o své nejslabší články.

Berenika - mince

Navíc i vy můžete přispět drobnou částkou

Stačí při objednávce přihodit virtuální Berenika minci a celou takto vybranou částku předáme Berenice. Minci lze koupit i samostatně a v jakémkoliv množství.

České ghíčko má modré víčko
© 2024 České ghíčko, s.r.o.
by Media Heroes X Studio Družba