/Dopravné od 29,- Kč/ /nad 1000,- Kč ZDARMA/ /více info zde/

#JezteDobreTuky
Přihlášení

Vaříme pro vás ghí - přepuštěné máslo

Není to nic, co byste nezvládli sami. Ale my vám rádi ušetříme čas a tak trochu i nervy. Nejde to totiž vždycky snadno. Záleží, jaké máte máslo, jaký máte kastrol, na jaké plotýnce vaříte. A taky někdy na tom, jak se vyspíte, jaký je právě venku tlak… no co si budeme, těch faktorů, které výsledek ovlivňují, je víc.

Proto jsme tady my. My vám Ghíčko vaříme už 5 let.

Není to žádný náš objev. Nevymysleli jsme to, jen nás ten produkt uchvátil.

A na trhu nebyl!

Tak jsme my dvě kamarádky, já a Dominika, usoudily, že když tak chutná nám a posléze našemu širokému okolí, že bude určitě chutnat i ostatním.

Vyrazili jsme s Ghíčkem do terénu, na trhy, festivaly a začaly na Ghíčku smažit bramborové chipsy. No, neznám nikoho, kdo je nemiluje. A na Ghíčku parádně voněly, křupaly, chutnaly báječně a navíc, nebylo po nich těžko! A takhle jsme pomalu získávaly vaše sympatie pro tak úžasný produkt, jakým ghí je.    

Razítko České ghíčko

Dnes vaříme ghí ve velkých pánvích. Stáčet a víčkovat nám pomáhají stroje, abychom našim děvčatům ušetřili ruce.

Staráme se o to, aby se dostalo ke každému, kdo o něj stojí. Jsme rádi, když se k nám vracíte a do Ghíčka jste se zamilovali stejně tak jako my hned na začátku.

Není nás moc, ale dost na to, abychom Ghíčko uvařili, zabalili a poslali do světa. O to se starají v provozu: Lukáš, Kristýna (ta už od začátku!), Matěj a v kuchyni řádí Jana s Veronikou a pár brigádníků. Ve vedení naší party už jsem zbyla jenom já s mým synem Adamem, který se stará o obchod, hlavně o ten zahraniční. S čísly kouzlí naše Janička a strategii hlídá Rosťa. Máme spoustu skvělých externích spolupracovníků, třeba partu Studio Družba, Media Heroes nebo naši báječnou účetní Danu.

A tak si tady ve Vysokém Mýtě žijeme a rádi pro vás tvoříme.

NEWSLETTER
ODEBÍREJTE GHÍČKOVINY

Zásady ochrany osobních údajů

© 2024 České ghíčko, s.r.o.
by Media Heroes X Studio Družba