Volte BIO!


Volte BIO!

Všichni máme možnost volby. A každý, kdo se rozhodne žít bio, má svůj důvod. Někomu stačí, že je to móda, nechce jít s davem, je to zdravý a dobrý. Ale většině uživatelů značky bio to dává jenoduše smysl. A důvody mohou být velice prozaické. Není mi jedno, jak se zachází se zvířaty, v jakém prostředí žijí. Není mi jedno, jaký vzduch dýchám, jakou vodu piju, kolik odpadu vyprodukuji, co se děje za mými zavřenými dveřmi. Není mi jedno, jestli a jak se mění prostředí okolo mě. Jde i o to, co přináším já svému okolí, lidem, jak jsem svými činy užitečný, co po sobě zanechávám, co dávám svým dětem za příklad. Nemusím být ekologický ani politický aktivista, abych mohl něco změnit. Dokonce tomuto tématu nemusím věnovat zvláštní pozornost, a přesto můžu něco udělat. Přemýšlet, nemyslet jen na sebe, nerozcapovat se, podpořit ostatní v jejich užitečných aktivitách, prostě žít BIO:)

I my chceme přispět svou troškou do mlýna a ghíčko vyrábíme i v kvalitě bio. Už tak skvělý produkt povyšujeme ještě o level výš. Bio ghíčko jinak voní, jinak chutná a krávy, které produkují mléko, z něhož my máme máslo, jsou šťastný.

Kdo se chce o ekologickém zemědělství, bio výrobcích dozvědět přeci jen něco víc, a třeba i věděcky dokázaného, zde několik užitěčných odkazů:

http://www.veronica.cz/?id=213

http://biospotrebitel.cz/chci-znat-bio

http://freshbedynky.cz/blog/Proc_BIO

http://www.bio-info.cz/zijte-bio