Affiliate aneb partnerský program

Affiliate aneb

partnerský program

Co je to

affiliate?

Affiliate je partnerský provizní systém pro provozovatele webových stránek nebo profilů na sociálních sítích. Díky tomuto systému můžete jednoduše propagovat produkty/služby a za tuto propagaci (resp. za provedení objednávky) získávat provize. V tomto případě můžete propagovat produkty Českého Ghíčka.

Máte vlastní web, blog nebo stránku na sociálních sítích? Pak máte z poloviny vyhráno. Jak to celé funguje se dozvíte níže.

 

Jak to

funguje?

 1. Zaregistrujete se do našeho systému a počkáte na schválení registrace naším affiliate manažerem.
 2. Po schválení budete mít přístup k vašemu účtu, včetně vlastního unikátního affil ID.
 3. Po přihlášení do systému kliknete v levém menu na “Reklamní kampaně” a zvolíte kampaň “České Ghíčko“.
 4. V reklamní kampani České Ghíčko naleznete vzor textového odkazu, který naši partneři používají nejčastěji (především na sociálních sítích). Dále v kampani naleznete reklamní bannery, které můžete použít v případě, že provozujete webové stránky (bannery už obsahují Váše unikátní affil ID).
 5. Způsob, jakým budete České Ghíčko propagovat, je zcela na vás. Můžete jednoduše přidat banner na své webové stránky nebo vložit odkaz na konkrétní produkt např. do článku. Máte profil na sociálních sítích? Skvěle. Pak můžete napsat poutavý příspěvek a přidat do něj váš affiliate odkaz. Kreativitě se meze nekladou. Ale nezapomeňte, že odkaz musí vždy obsahovat Vaše affil ID (https://ceskeghicko.cz/?a_box=123456), jinak náš systém nepozná, že jste uživatele přivedli právě Vy.
 6. Když někdo klikne na banner či odkaz, který je umístěný např. na Vašem webu a maximálně do 30 dnů provede nákup na Českém Ghíčku, získáte 10% provizi z nákupu. Vše můžete sledovat v systému partnerského programu (kliknutí, konverze, provize).
 7. Až získáte provizi min. 500 Kč, můžete si zažádat o vyplacení. Nejjednodušší je odeslání faktury, která se následně proplatí (OSVČ), nicméně Česko Ghíčko má také možnost vyplatit provizi na základě Dohody o provedení práce (do 10 000,- Kč za měsíc).

 

 

Proč propagovat

České Ghíčko?

Ghíčko
 • skvěle chutná a voní
 • nepřepaluje se ideální na smažení
 • trvanlivé alespoň 12 měsíců
 • nemusí se chladit
 • bez mléčné bílkoviny
 • superpotravina
 • zlepšuje trávení
 • plné vitamínů A, D, E, K a antioxidantů

Kde najdu

partnerský program?

Náš partnerský program naleznete na adrese partner.ceskeghicko.cz, kde se můžete rovnou zaregistrovat.

Chci propagovat České Ghíčko

 

 

Kontaktuje našeho

affiliate manažera

Máte ještě nějaké otázky? Pak jednoduše kontaktuje našeho affiliate manažera. Pokud to bude v jeho silách, tak Vám velice rád pomůže.

Miroslav Lavička
lavicka@ceskeghicko.cz / +420 797 993 397

 

Chci propagovat České Ghíčko

(Obchodní podmínky)

 

Vyberte měnu
Euro