Ghítela®

Alternativa oblíbené pomazánky

Tahle nugátová dobrota, složená pouze z arašídů, medu, kakaa a ghí se rozhodně jako náhražka cítit nemusí, naopak! Všechny suroviny jsou smíchány v ideálním poměru, vše v bio kvalitě. Ghítela® je balená do skla (230 ml) a také do kbelíků (1000 ml) pro nenasyty. Obal ze skla lze lehce sejmout a skleničku tak dále použít. Máme několik příchutí – arašídovou, lískooříškovou a nově také mandle s kávou a kešu s kokosem!

 

 ghitela-lzicka

Vzkaz na obalu a přibalená dřevěná lžička vám ukáže cestu do sladkého nebe

Pečlivě jsme vybírali suroviny, rok ladili recepturu, málem si vylámali zuby na obale a to všechno proto, že jste to vy chtěli. Při naší premiéře na veletrhu Biostyl jsme vám chtěli dát ochutnat ghíčko tak, aby vám chutnalo. Tak se večer v kuchyni naší kamarádky umíchala směs medu, kakaa, ghí a ořechů, na kterou se druhý den lidé stále vraceli. Ochutnávali jste a chtěli si tu dobrotu koupit.

No, tak tady ji máte: rozma(vyma)zlenou princeznu GHÍTELU. Arašídové máslo od Meridian a Rapunzel, bio med z Itálie, bio kakao z Ekvádoru a bio ghíčko z Mejta. A trochu té voňavé vanilky z Madagaskaru. A nic víc.

 

Vyberte měnu
Euro