/Dopravné od 29,- Kč/ /nad 1000,- Kč ZDARMA/ /více info zde/

#JezteDobreTuky
Přihlášení
české ghíčko

BÁJEČNÉ
ZLATÉ VÁNOCE

ZLATÉ RECEPTY
NA GHÍČKU

O Vánocích to má především báječně vonět! Proto jsme si pro vás připravili recepty, které provoní celý dům. Cukroví, které nenajdete na každém stole a staročeská štědrovečerní večeře. Kapr chybět rozhodně nebude, jen voní perníkovým kořením a plave v omáčce ze sušeného ovoce. Uvařte si kapra na modro a další vánoční dobroty.

Zlaté recepty

BALENÍ DÁRKŮ
S GHÍČKEM

Nevíte si rady, jak rychle a hezky zabalit dárky? Mrkněte na pár tipů, které jsme zvládli během chvilky. Pro ty, kteří si chtějí balení ulehčit máme báječné dárkové krabičky. Potěší každého gurmána a kuchaře – a navíc už jsou zabalené.

Tipy na balení dárků

I MY PRO VÁS MÁME DÁRKY!

KAM S NÍM?

Aneb kam schováváme dárky před zvědavýma očima

TAM, KDE ČÍHAJÍ POVINNOSTI

S klidným srdcem můžete dárky schovat tam, kam se děti běžně rozhodně nehrnou. Například pokud se v garáži ještě válí nafukovačky do bazénu, a vy jim jejich úklid pravidelně opakujete, klidně je tam uložte..

DO PRÁCE

Pokud máte doma profesionální hledače dárků, oblafněte je! Nechte si všechny dárky posílat do práce a pak je až na poslední chvíli dovezte domů.

PRO REGISTROVANÉ MÁME
BÁJEČNÉ ZLATÉ DÁRKY

Na všechny naše registrované zákazníky čeká v košíku hned několik dárků k Vánocům. Vyberte si a pak už jen počkejte na Ježíška (kurýra).

Příhlášením k newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů

© 2024 České ghíčko, s.r.o.
by Media Heroes X Studio Družba