Naši

spokojení zákazníci

9/10 nakupujících
si chce Ghíčko objednat znovu
Za kvalitu ručíme

Garance

Pokud není cokoliv v pořádku, zavolejte nám, prosím na tel. 605146642, či napište na ceskeghicko@ceskeghicko.cz a něco vymyslíme.

Ghíčko i ghítela se vyrábí v malých sériích ručně. Jsme jenom lidé a naše produkty jsou „živé“, přesto za kvalitu ručíme!

Případnou chybu či závadu vám po dohodě s vámi ihned vykompenzujeme.

P.S. přijímáme i chválu;)

<strong>VyvazeneZdravi.cz</strong> / Veronika a Martin Novotní
Ghee používáme doma už několik let nejen díky jeho prokázaným zdravotním přínosům, ale i kvůli lahodné chuti. Je nám potěšením, že můžeme používat český výrobek, který je vyráběn s láskou a navíc nabízen v několika úžasných variantách.

VyvazeneZdravi.cz / Veronika a Martin Novotní
Výživový poradci a bloggeři

Hanka Zemanová, autorka BioAbecedáře a Nové Biokuchařky
Bio ghíčko patří mezi základní potraviny, které mám vždy ve špajzu. Je pro mě nepostradatelné podobně jako třeba olivový olej, umeocet nebo kvalitní sůl. Ghíčko používám téměř denně a nejčastěji do základu zeleninových polévek, ale i do mnoha dalších zeleninových a někdy i luštěninových jídel.

Hanka Zemanová, autorka BioAbecedáře a Nové Biokuchařky

Míša Šůša Šupáková
Ghíčko používám v kuchyni téměř každý den. Miluji jeho typickou máslovou chuť a vůni, která dodá každému jídlu ten správný šmrnc. Ajurvéda dokonce považuje ghí za zásadní potravinu pro zdravý vzhled, mentální rovnováhu a dobré trávení. Je to zkrátka takový malý zázrak, na který nedám dopustit 🙂

Míša Šůša Šupáková
Foodblogerka

Pharm.Dr. Margit Slimáková
Pro tepelnou úpravu vždy doporučuji používat přepuštěné máslo - ghee, které snáší vyšší teploty zahřátí, jídlu dodává intenzivní vůni a chuť.

Pharm.Dr. Margit Slimáková
Specialistka na zdravotní prevenci a výživu

Vít Schlesinger
Pokud si nedělám vlastní Ghí, kupuji si České Ghíčko. Je opravdu české a líbi se mně, že kladou důraz na kvalitu a tradici. To se u nás tolik nevidí. Pro sportovce je navíc velice vhodným zdrojem energie.

Vít Schlesinger
Odborník na stravu a motivaci vrcholových sportovců